۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶

بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از هلال احمر شهرستان ری/ اختصاص اعتبار برای تجهیز انبار امدادی شهرری

رئیس جمعیت هلال احمر کشور از امکانات جمعیت هلال احمر استان تهران در شهرستان ری بازدید کرد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ دکتر همتی، رئیس جمعیت هلال احمر در دومین برنامه بازدید خود از شعب استان تهران، از امکانات و تجهیزات هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

دکتر همتی از داروخانه، مرکز توانبخشی و کاردرمانی، دندان‌پزشکی و واحدهای مختلف جمعیت هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه با اعضای داوطلب، کارشناسان و مسئولان واحدهای مختلف هلال احمر ری درباره فعالیت‌هایشان گفت و گو کرد.

سپس رئیس جمعیت هلال احمر از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران که در شهر ری واقع شده است بازدید کرد و دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به‌روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را داد.

دکتر همتی به اهمیت آموزش پرسنل ، آگاهی کارشناسان مطابق با نیاز مجموعه اشاره کرد و گفت : همه کارمندان باید همواره در معرض اطلاعات و آموزش های لازم قرار بگیرند تا آگاهی و شناخت کافی برای انجام خدمت به مردم را داشته باشند .

رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه این بازدیدها، اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر استان تهران، دلیل این بازدیدها، خدا قوت گفتن به همکاران و داوطلبان و همچنین ارزیابی میزان آمادگی اعضا برای مقابله با حوادث بود.

بنا براین گزارش، مدیرعامل و جمعی از شورای معاونان جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در این بازدید دکتر همتی را همراهی کردند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x