۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

بازدید دکتر صالحی امیری از اردو تیم ملی اسکواش جوانان

دکتر سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی جوانان اسکواش ایران بازدید

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  دکتر صالحی امیری به همراه برخی پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و سید محسن میر سرپرست موزه ملی ورزش و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک صبح با حضور در محل اردوی تیم های ملی مجموعه ورزشی انقلاب،  از این اردو بازدید کردند و با بازیکنان و کادرفنی به گفت و گو پرداخت.

صالحی امیری در این نشست ابتدا به صحبت های بازیکنان و کادرفنی گوش داد و از آنها خواست تا نیاز های خود را با وی در میان بگذارند.
در ادامه بازیکنان در این دیدار صمیمی از کمبود تجهیزات و سایر مشکلات خود سخن گفتند که رییس کمیته ملی المپیک مثل همیشه از حمایت خود از اسکواش گفت و اعلام کرد تمام خواسته های آنها برآورده خواهد شد.

همچنین دکتر صالحی امیری در این دیدار اعلام کرد که اسکواش بازان  در سال ۱۴۰۰ بدون نگرانی در مسابقات مهم بین المللی  شرکت کنند و دیگر دغدغه تجهیزات هم نداشته باشند.

مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش نیز در این نشست ضمن تشکر از حمایت های همیشگی صالحی امیری اعلام کرد حضور او در اردو تیم ملی  ضمن اینکه قوت قلبی برای من مسول است ، انگیزه زیادی را در بین بازیکنان ایجاد خواهد کرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از مساعدت های رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد قطعا با حمایت های او شاهد پیشرفت بیشتر اسکواش ایران خواهیم بود و این بازدید از نظر فدراسیون جهانی این رسته دور نخواهد ماند که در روزهای پیش رو بازخور این بازدید را شاهد خواهیم بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x