۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با طبنا

بارش باران از جمعه شروع می‌شود

ضیاییان گفت: تهران امروز کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و کمی هم تغییرات دمایی را خواهد داشت و از جمعه آخر شب بارش‌ها در آن آغاز می شود.

صادق ضیائیان در گفتگو با خبرنگار حوزه اجتماعی طبنا( خبرگزاری سلامت) درباره وضعیت جوی کشور طی روز‌های آینده گفت: امروز در نوار شرقی بارش‌های پراکنده باران را داریم و در خراسان رضوی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز بارش باران و برف را داریم.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت: امروز در جنوب سیستان و شرق هرمزگان بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش باد را داریم و همین طور در غرب سواحل خزر و دامنه‌های زاگرس و شمال غرب و غرب انتظار بارش‌های پراکنده و خفیف را داریم.

وی در ادامه بیان کرد: فردا پنج شنبه روی نوار شرقی کشور بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد داریم و در گیلان و مازندران هم بارش خواهیم داشت.

ضیاییان گفت: جمعه هم سامانه بارشی بعدی وارد کشور می‌شود و به تدریج از سمت غرب وارد کشور می‌شود و نوار غربی کشور را در بر می‌گیرد در این منطقه بارندگی داریم و شنبه هفته آتی هم در بیشتر مناطق کشور برف و باران و هوای سرد را خواهیم داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت: تهران امروز کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد شد و کمی هم تغییرات دمایی را خواهیم داشت و از جمعه آخر شب وبارش ها شروع می شود و شنبه و یکشنبه نیز بارش‌ها را خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: آلودگی هوا هم زیاد نمی‌شود و فردا هوای تهران کمی غبار محلی خواهد داشت، ولی ناپایداری را هم خواهیم داشت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments