۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

بارسلونا، آخرین ایستگاه فاوره

سرمربی بوروسیا دورتموند برای ادامه همکاری با این باشگاه باید در دیدار برابر بارسلونا عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از بیلد، بوروسیا دورتموند در فصل جاری رقابت‌های بوندسلیگا نوسان زیادی داشته است.

تساوی‌های متعدد باعث شده است تا وضعیت برای لوسین فاوره سخت شود. دورتموند در هفته دوازدهم بوندسیلگا در ورزشگاه خانگی خود از پادربورن پذیرایی کرد و با تساوی ناامید کننده سه بر سه متوقف شد.

در فصلی که بایرن مونیخ هم لغزش زیاد دارد دیگر مدعیان مثل دورتموند نمی‌توانند از فرصت‌هایی که دارند استفاده کنند.

بعد از تساوی تلخ دورتموند برابر پادربورن قعرنشین، مدیران این باشگاه جلسه‌ای را با فاوره برگزار کردند و هشدار نهایی را به این مربی باتجربه داده‌اند.

روزنامه بیلد نوشت که دیدار پیش رو بورورسیا دورتموند برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا آخرین فرصت به فاوره است و در صورتی که زنبورها در این دیدار هم نتیجه لازم را به دست نیاورند و تن به شکست دهند، فاوره از کار برکنار خواهد شد.

به نوشته بیلد، هانس یواخیم واتسکه، رییس اجرایی دورتموند و مایکل زورک، مدیر ورزشی باشگاه جلسه‌ای را با لوسین فاوره برگزار کرده‌اند و به او هشدار نهایی را داده‌اند.

دورتموند در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا خواهد رفت و اگر تن به شکست دهد شرایط برای صعود این تیم به دور بعد سخت می‌شود.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments