۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

بادامچی: کارگران در تنگنا هستند

عضو شورای مرکزی حزب اسلامی‌کار با اشاره به مشکلات کارگران در شرایط امروز کشور تصریح کرد: متاسفانه آن چه که در حوزه  نیاز این عزیزان است محقق نشده و شدیدا در تنگنا هستند.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمدرضا بادامچی با اشاره به مشکلاتی که امروزه با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور برای کارگران ایجاد شده است، گفت: ما این موضوع را مرتبا پیگیری می‌کنیم، تنها مرجعی که می‌توان این دغدغه را از آن‌ها پیگیری کرد وزارت کار است؛ در واقع متولی ضوابط کار و حمایت از کارگران در چنین شرایطی همین وزارتخانه است.

وی افزود: البته بر اساس صحبت‌هایی که انجام شده دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت مستمری بیمه بیکاری نیست و افراد می‌توانند از طریق یک سامانه به صورت مجازی این مراجعه غیرحضوری را داشته باشند، در چندین مورد نیز گفتند که قرار است برای این افراد ارائه بسته‌هایی را در نظر بگیرند.

عضو شورای مرکزی حزب اسلامی‌کار در پایان اضافه کرد: اما آن چه در این شرایط مورد دغدغه بوده و آنچه مورد نیاز این عزیزان است متاسفانه محقق نشده است و کارگران شدیدا در تنگنا قرار دارند، این موضوع باید بیشتر پیگیری شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments