۰۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

بائو: ۱۵ روز برای من کابوس‌وار بود

بازیکن سابق استقلال تهران درخصوص ابتلا و درمان ویروس کرونا صحبت کرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، میثم بائو، بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس  تهران درخصوص ابتلا  به ویروس کرونا  و مرخص شدن از  بیمارستان اظهار داشت: دست همه مردم ایران درد نکند که جویا احوال من شدند و دعا کردند برای من. در روزهای انتخابات بود نماینده مجلس شدند و بنا به رفاقتی که با ایشان داشتم در شلوغی‌ها شرکت می‌کردم. ما هم آن موقع خبر نداشتیم که کرونا آمده و روزی فهمیدیم که آن یک هفته شلوغ را کاملا سپری کردیم. بعد ۱۴ روز اصلا حالم خوب نبود. ولی دقیقا ۱۷ روز پیش بود که به صورت آنفولانزا خودش را نشان داد و دستگاه گوارش من را به هم ریخت. کاملا معده، روده من اذیت شد و درد شکم و کمر پیدا کردم.

وی ادامه داد: بعد ۵،۶ روز هم دستگاه تنفس من را اذیت کرد و اکسیژن خون من به ۸۰ رسید. واقعا دست کادر پزشکی بیمارستان فاطمه الزهرا ساری درد نکند. دعا و پیگیری مردم هم بی تاثیر نبود. دیروز اکسیژن خون من به حالت عادی تبدیل شد و من را به بخش منتقل کردند. الان هم خانه هستم.

بائو در مورد دوران قرنطینه خانگی خود نیز گفت: چند نصیحت به مردم خوب کشورم دارم. خیلی جاها می‌گویند که این مریضی برای افراد مسن است. اینطور نیست و واقعا از خانه بیرون نیایید. مریضی سختی است و تمام بدن انسان درگیر می‌شود. این یک ماه را واقعا رعایت کنید. مخصوصا برای خانواده‌هایی که بیماران قلبی و ریوی دارند. من که سالم بودم اذیت شدم. این ۱۵ روز یک کابوس بود و دعای خیر مردم و پدر و مادرم باعث خوب شدن من شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments