۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴

ایمان عالمی: حاشیه‌ها روی عملکرد بازیکنان تأثیر داشته است

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: پس از آمدن قایدی به زمین شکل و شمایل بازی استقلال برابر پدیده بهتر شد و تیم انسجام بهتری پیدا کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، ایمان عالمی در گفتگو با تسنیم، درباره پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل پدیده، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

پیروزی استقلال مقابل پدیده؟

شروع بازی کسل‌کننده بود، ولی در نیمه دوم با آمدن قایدی شکل و شمایل بازی استقلال تغییر کرد. با پا به توپ شدن قایدی شرایط استقلال متفاوت شد، او یک پاس گل داد و گل دوم را هم به ثمر رساند و تأثیر مستقیمی در پیروزی استقلال داشت. البته پدیده در ۲۰ دقیقه آخر بهتر بازی کرد و می‌توانست گل مساوی را هم به ثمر برساند.

حواشی‌ که استقلال در چند روز اخیر داشته است؟

دود بحث‌های مدیریتی و صحبت‌هایی که کادر فنی درباره مسائل تیم کردند، به چشم طرفداران و تیم می‌رود. یکسری از بازیکنان مثل شیخ دیاباته، اسماعیلی و میلیچ در کنار تیم نبودند. مشکلات خط دفاعی استقلال نیز همچنان ادامه دارد. از سوی دیگر هنوز نتوانستیم بازیکنی را جایگزین علی کریمی کنیم و میانه میدان با ضعف روبه‌روست. در کل بازی دلچسبی را شاهد نبودیم و فقط در اواخر بازی دو تیم نمایش بهتری داشتند.

جبهه‌گیری‌ها و حواشی که در این مدت وجود داشت در عملکرد تیم مشهود بود و تیم انسجام لازم را نداشت. مسابقات حدود ۲۰ روز تعطیل بود و استقلال هم با ترکیب کاملش نتوانست بازی کند. وقتی مجیدی تمام نفراتش را در اختیار داشته باشد بهتر می‌توانیم درباره این تیم نظر دهیم. آنچه مشخص است اینکه هرچه زودتر باید حاشیه‌ها جمع و بحث‌های مدیریتی حل شود تا تیم به ثبات لازم برسد. باید تمام خواسته‌های کادر فنی از لحاظ امکانات تمرینی، پرداخت پول بازیکنان و … را تأمین کنند تا تیم دغدغه‌ای نداشته باشد.

دیدار استقلال مقابل پرسپولیس در جام حذفی که قرار است ۲۴ تیر برگزار شود؟

بازی با پرسپولیس مثل همیشه جذابیت خاص خودش را دارد و امیدوارم تا زمان برگزاری دربی استقلال به آرامش برسد و تیم مجیدی بدون مشکل به مصاف رسپولیس برود. سرخپوشان هم شرایط خوبی دارند و قهرمان سوپرجام شدند و حضور پرتعداد بازیکنان این تیم در تیم ملی، پرسپولیس را در شرایط خوبی قرار داده است. قطعاً هر دو تیم با تمام توان به مصاف هم خواهند رفت و یک بازی زیبا را از آنها شاهد خواهیم بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments