۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
آیت‌الله رئیسی در معراج شهدا:

ایران قوی با دستان توانای سردارانی چون شهید فخری‌زاده شکل گرفته است

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه ایران قوی با دستان توانای سردارانی چون فخری زاده شکل گرفته، تصریح کرد: شهید فخری زاده افتخاری برای ملت ایران و ملت‌های منطقه و همه اندیشمندان جهان اسلام است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی ساعتی پیش با حضور در معراج شهدای تهران با پیکر مطهر شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان که روز گذشته در یک حادثه تروریستی به شهادت رسید، وداع کرد.

رئیس قوه قضاییه در دیدار با خانواده این شهید گرانقدر گفت: کشوری که امنیت قوی، اقتصادی قوی و فناوری قوی داشته باشد قدرتمند است و آقای فخری زاده، با علم و دانش در مسیر تولید قدرت و امنیت برای کشور حرکت کرد.

آیت الله رئیسی از آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به عنوان یزیدیان زمان یاد کرد و دلیل خشم آنها از فخری زاده را آن دانست که به عنوان سرباز گمنام امام زمان (عج) برای ایران اسلامی و منطقه تولید قدرت کرده است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه ایران قوی با دستان توانای سردارانی چون فخری زاده شکل گرفته، تصریح کرد: شهید فخری زاده افتخاری برای ملت ایران و ملت‌های منطقه و همه اندیشمندان جهان اسلام است.

آیت الله رئیسی افزود: کسانی که شهید فخری زاده را ترور کردند، مخالف علم و دانش هستند و تاب‌ دیدن اقتدار ایران اسلامی را ندارند.

رئیس قوه قضاییه در عین حال خاطر نشان کرد که سلیمانی ها و فخری زاده ها با تولید قدرت و امنیت در منطقه، نگذاشتند دشمنان این مرز و بوم به هدف شوم خود برسند.

آیت الله رئیسی این نکته را هم متذکر شد که به برکت خون مطهر شهید فخری‌ زاده، حرکت علم و فناوری و پیشرفت کشورمان متوقف نمی شود بلکه فخری زاده ها در راهند و خواب راحت را از چشم دشمنان خواهند گرفت.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه خون های متصل به خون مطهر سیدالشهدا (ع) جاودان خواهند ماند، گفت: خونخواه همه کسانی که در مسیر دفاع از دین خدا و ارزش ها حرکت می کنند و شهید می شوند، خود خداوند است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه نظام سلطه رو به افول می رود، گفت که خون شهیدان سلیمانی و فخری زاده به این افول کمک می کند و هر چه زودتر شاهد تحقق این اتفاق خواهیم بود.

آیت الله رئیسی با بیان این که همه ما در معرض آزمون الهی قرار داریم اظهار داشت: دانشمند شهید فخری زاده از این امتحان الهی پیروز و سربلند بیرون آمد و نام او به عنوان یک دانشمند مسلمان انقلابی و متعهد و ولایی که برای کشور و نظام و ملت از جان خود گذشت، در تمام قرون و اعصار خواهد درخشید.

رئیس قوه قضاییه‌ در پایان با آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده شهید فخری زاده، یادگاران این شهید بزرگوار را پرچم شهید فخری زاده و نماد عزت و اقتدار و سربلندی نظام اسلامی دانست.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments