۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
مربی هنگ کنگ:

ایران با تاکتیک‌تر از کامبوج است

مربی هنگ کنگ پیش از دیدار با شاگردان ویلموتس گفت: کار سختی را مقابل ایران پیش رو داریم ولی ما برای این بازی برنامه ریزی کردیم.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، کاروان تیم فوتبال هنگ کنگ روز گذشته بعد از اولین دیدارش در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل کامبوج به کشورش برگشت. این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

دومین دیدار هنگ کنگ در مسابقات مقابل تیم ملی کشورمان خواهد داشت و این دیدار سه شنبه آینده برگزار می شود. مای شوای، مربی هنگ کنگ بعد از بازگشت به کشورش در مصاحبه با سایت «sports.appledaily» هنک گنگ گفت: ما زمان کافی برای فکر کردن نداریم باید سریعا تمرکز کنیم و خود را برای بازی دوم آماده کنیم. ما قدرت ایران را خیلی خوب می شناسیم. بازیکنان ایرانی از سرعت و قدرت بدنی بالایی برخوردار است. از لحاظ تاکتیکی ایران بسیار بالاتر از کامبوج است. با این وجود هنگ کنک دسته بسته نخواهد نشست و نظاره گر پیروزی ایران نخواهد بود.

وی افزود: کار سختی را مقابل ایران پیش رو داریم ولی ما برای این بازی برنامه ریزی کردیم. بازیکنان هنگ کنگ همه جنگجو هستند و به دنبال پیروزی و وقتی پیراهن کشورمان را برتن می کنند فقط به دنبال برد هستند.(فارس)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments