۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
حجت نظری :

اگر کسی مدعی است کارشکن استقلال منم بسم الله؛ نه می توانم مدیرعامل استقلال شوم و نه سرپرست آن

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: در مورد استراماچونی ما مصوبه ای را به مدیرعامل ابلاغ کردیم و همگی به دنبال بازگشت ایشان بودیم و اصلا قرار نبود کسی کارشکنی کند!

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت حجت نظری عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد حواشی مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر کارشکنی او و خلیل زاده در بحث استراماچونی و همچنین مدیرعاملی اجتمالی خودش توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

جلسات هیات مدیره استقلال طبق مصوبه چندین جلسه قبل، به صور گردشی در دفاتر اعضا برگزار می شود و این جلسه هم به پیشنهاد آقای سعادتمند قرار بود در دفتر بنده برگزار شود اما به دلیل طولانی شدن حضور مدیرعامل در یکی از دستگاه های نظارتی به حد نصاب نرسید و تشکلی نشد.

در مورد دروغی هم که مطرح شده که قرار است مدیرعامل استقلال شوم، باید به اطلاع هواداران گرامی برسانم که خود طراحان آن می دانسته و می دانند که طبق بندهای ۱ و ۲ ماده ۳۲ قانون شوراها، نه می توانم مدیرعامل استقلال شوم و نه سرپرست آن!

من هم به عنوان یک دانش آموخته حقوق از ابتدا به این موضوع اشراف داشتم و وقتی می دانستم امکان انجام این کار قانونی نیست طبیعتا هرگز به آن فکر نکردم. البته شنبه هم این موضوع را تکذیب کردم ولی ظاهرا کسانی اصرار به القای یک دروغ دارند.

در مورد مربی محبوبم آندره آ استراماچونی هم باید تاکید و تکرار کنم، هیات مدیره وظیفه اش این است که اجازه های لازم را به مدیرعامل بدهد و موضوع را به تصویب برساند. ما به وظیفه خود عمل کردیم و هیچ کارشکنی توسط اعضای هیات مدیره صورت نگرفت و اگر کسی مدعی است کارشکنی صورت گرفته بسم الله. اثبات کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x