Saturday 30 May 2020 | شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
بازدید: 180

انتقال ۴۳ زائر بیمار برای ادامه درمان به ایران/ فوت ۱۳ زائر از ابتدای حج تا کنون

معاون عملیات حج تمتع مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران از انتقال ۴۳ زائر بیمار برای ادامه درمان از بیمارستان مرکز پزشکی و بیمارستان عربستان سعودی به بیمارستان های ایران

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، دکتر محمود رضا فقیهی با اشاره به اینکه زائران بیمار از فرودگاه جده به ایران منتقل شدند، افزود : برنامه ریزی انتقال این زائران با نظر کمسیون اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر و با هماهنگی ستاد حج و زیارت مکه مکرمه این بیماران در روز جمعه ۲۵ مرداد انجام شد .

وی افزود: این زائران به علت بیماریهای مختلف و ناتوانایی جسمانی با نظر کمسیون اعزام به همراه ۶ پزشک و پرستار از فرودگاه جده با هواپیمایی جمهوری اسلامی به ایران اعزام شدند .

فقیهی اظهار کرد: تعداد مراجعات زائران به مراکز درمانی بعد از ایام تشریق تاحدودی افزایش یافته و مراجعین عمدتا به علت سرماخوردگی و گرفتگی عضلات و … خواستار دریافت خدمات درمانی هستند.

وی با اشاره به اینکه کادر پزشکی اعزامی به سرزمین وحی تا پایان عملیات حج آماده ارائه خدمات درمانی و پزشکی به زائران است، گفت: از  آغاز عملیات حج تاکنون، ۱۳ زائر درمدینه منوره و مکه مکرمه فوت کرده‌اند که بیشتر آنها بیماریهای قلبی و ریوی داشته اند .

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of