۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
آخرین اظهارات کمالوندی پس از بروز حادثه جسمانی

انتقال سخنگوی سازمان انرژی اتمی به تهران

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با تشکر از گروه درمانی بیمارستان آیت الله یثربی کاشان، گفت: هم اکنون مشکل جدی ندارم ولی دوره نقاهت درمانی مدتی طول خواهد کشید اما پس از بهبودی کار را با جدیت ادامه می دهم.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت، بهروز کمالوندی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: به دلیل شکستگی پا، از آتل استفاده می کنم و با توجه به زخم صورت (گونه ها ) و آسیب دیدگی مهره کمر ‌باید مدتی تحت نظر باشم.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه خدا لطف کرد و گروه پزشکی بسیار خوب و متعهدانه رسیدگی کردند، گفت: هر اقدامی که نیاز بوده است گروه درمانی در کمتر از ۲۴ ساعت انجام دادند و امروز هم به تهران منتقل خواهم شد.
کمالوندی وضعیت عمومی خود را خوب توصیف کرد و درباره جزئیات این حادثه ، گفت: بعد از حادثه بامداد یکشنبه در تاسیسات نطنز بلافاصله به این مکان آمدم و در محل ، در حال اطلاع رسانی و صحبت با رسانه ها بودم.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: وقتی برای بازدید به داخل سایت رفته بودم ، در بخشی از آنجا مقداری ورق های آلومینیومی پخش شده بود که بخشی از این ورق ، روی دریچه ای را پوشانده بودند.
کمالوندی افزود: روی این ورق های آلومینیومی رفتم و به پایین سقوط کردم که گودال حدود ۷ متر ارتفاع داشت. پس از این سانحه، مدتی تنها ماندم و قبل از رسیدن نیروهای امدادی تلاش کردم که از آن گودال خارج شوم که امکان نداشت.خوشبختانه با تلاش نیروهای امداد به بیمارستان منتقل شدم و گروه درمانی بسیار خوب رسیدگی کردند.
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: اقدامات اولیه تشخیصی و عکسبرداری ها در بیمارستان انجام و مشخص شد که پای راست شکستگی جدی دارد و پای چپ هم آسیب دیده است، مقداری هم گونه ام آسیب دیده است که چون کلاه ایمنی داشتم آسیب دیدگی ناحیه سر نداشتم.
وی بار دیگر از تلاش گروه درمانی آیت الله یثربی کاشان قدردانی کرد و تصریح کرد: ان شاء الله کارها با قوت ادامه خواهد یافت.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با گرامی داشت یاد شهدای هسته ای کشور از جمله شهیدان علیمحمدی، شهریاری ، احمدی روشن ، رضایی نژاد و فخری زاده و سایر شهدای گرانقدر گفت: در مقابل زحمات این عزیزان بنده کاری نکرده ام و ان شاء الله پس از بهبودی کار را ادامه خواهم داد.
کمالوندی با تاکید بر اینکه نبرد ما نبرد ادامه‌داری است؛ استقامت می‌کنیم؛ یقین هم دارم من که ان‌شاالله پیروز هستیم؛ هیچ تردیدی نکنند، گفت۴۰ سال تجربه دیپلماتیک دارم، هشت سال هم در این صنعت (هسته‌ای) هستم؛ اینکه این صنعت عمق دارد نفوذ دارد؛ بیدی نیست که با این بادها بلرزد.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی افزود: قطعا ما انشالله پیروز هستیم؛ اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم؛ من نمی‌خواهم فقط اعتقادی بگویم؛ من این امکانات را می بینم؛ تخصص توام با تعهد و دلسوزی و ایثار عزیزان را می بینم.
وی خاطرنشان کرد: وقتی سرمایه این چنینی دارید، پیروزی برای شما قطعی است. به همین دلیل من تردید ندارم به اهداف خودمان می رسیم.
بامداد یکشنبه حادثه‌ای در بخشی از شبکه توزیع برق مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن نطنز رخ داد که خوش‌بختانه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته است.
شایان ذکر است، معاون سازمان انرژی اتمی جهت ادامه روند درمان و معالجات پزشکی به تهران انتقال یافت.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x