۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

انتخابی که ورزش ایران را به آینده امیدوار می‌کند

یک انتخاب مناسب از سوی وزیر ورزش و جوانان این امیدواری را به وجود می‌آورد که ورزش ایران روزهای خوبی را در پیش داشته باشد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سرانجام پس از مدت‌ها معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش مسئول خود را شناخت. محمدرضا داورزنی ۲۰ آبان ماه به دلیل حضور در انتخابات فدراسیون والیبال از سمت خود استعفا کرد و از آن تاریخ تا روز گذشته (۲۱ آذر) این معاونتِ مهم، مسئولی نداشت تا اینکه وزیر ورزش در حکمی‌مهدی علی‌نژاد را به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

علی‌نژاد را همه با موفقیت‌های فدراسیون ووشو به یاد می‌آورند. رئیس جوانی که عملاً در ووشو از هیچ؛ همه چیز ساخت. ووشو در سیطره چینی‌ها بود اما در این سال‌ها فدراسیون ایران آنقدر خوب کار کرد که به این سیطره پایان داد و حالا ووشو ایران در جهان زبانزد خاص و عام است.

با این شرایط می‌توان گفت که وزیر ورزش و جوانان انتخابی خوب و درست داشته است. تزریق نیروی جوانی به همراه تخصص و دانش در این سمت می‌تواند به ورزش ایران به ویژه در سال منتهی به المپیک کمک کند.

ورزش ایران این روزها نیاز به آرامش و ثبات دارد تا برای حضور هر چه بهتر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو که مرداد ماه سال ۹۹ آغاز می‌شود، آماده کند. بلاتکلیفی در معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای می‌توانست به پاشیه آشیل ورزش کشورمان تبدیل شود و حالا که وزیر ورزش انتخابی خوب داشته می‌توان امیدوار بود با ثبات و آرامش امور جاری به خوبی پیش برود و ایران از هر نظر آماده حضور در المپیک شود. البته که این آرامش به جز المپیک، می‌تواند در همه سطوح ورزش کشورمان خود را نشان دهد.

در این راه باید همه ارکان ورزش دست به دست هم دهند تا شرایط برای موفقیت کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو فراهم شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments