۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۵

امیری: هر تصمیمی غیر از ابقای کادر فنی به ضرر تیم ملی است

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در شرایط کنونی هر تصمیمی غیر از ابقای کادر فنی می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت وحید امیری در حاشیه مراسم تجلیل از ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال اظهار داشت: شرایط یک ماه گذشته با یک سال پیش اصلاًقابل مقایسه نیست. خدا را شکر با دعای خیر مردم اتفاقات خیلی خوبی رخ داد، اما هنوز راه درازی داریم و باید بیشتر تلاش کنیم، چون می‌دانیم کارمان به مراتب سخت‌تر است. بازهم مردم باید باید انرژی مثبت برای تیم بفرستند و مسئولان پشت تیم باشند تا بتوانیم برای سومین‌بار متوالی راهی جام‌جهانی شویم.

وی ادامه داد: همه عوامل دست به دست هم دادند تا توانستیم در ۴ مسابقه به پیروزی برسیم. از نظر غرور ملی بسیار به ما بر خورده بود و همه مصمم شده بودند که در این مسابقات همه چیز را جبران کنند. از کار زیاد و تلاش شبانه روزی کادر فنی و همه مسئولان و تلاش بازیکنان که در رطوبت بالا توانستند این افتخار را رقم بزنند نباید به سادگی گذشت.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درخصوص اتمام زمان قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون ایران گفت: هر تصمیمی غیر از ابقای کادر فنی می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد. این نظر شخصی من است. تیم ملی ۴ بازی داشته که ۲ تا آنها بسیار حساس بود که فکر می‌کنم انتظارات برآورده شد و حالا نباید دنبال موضوع دیگری باشیم. هر اتفاق دیگری رخ دهد به فوتبال ملی لطمه وارد خواهد شد. در حال حاضر شرایط برای تغییر کادر فنی فراهم نیست و تیمی که موفقیت کسب کرده و کادر فنی که تا اینجای کار به عنوان یک لیدر تیم را راهنمایی کرده است نباید این صحبت‌ها درموردش مطرح شود. فرصت زیادی نیست و ممکن است تیم وارد حاشیه شود.

امیری درخصوص وضعیت مصدومیتش، عنوان کرد: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم، اما خدا را شکر با درایت کادر پزشکی تیم ملی شرایط خوبی دارم. باید شرایط را بررسی کنم و MRI بگیرم تا ببینم به بازی‌های باشگاهی می‌رسم یا خیر.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments