۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن:

امیدوارم که نیمار در PSG بماند

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن درباره نیمار تغییر موضع داد و خواستار حفظ او در تیم شد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از اکیپ، داستان جدایی نیمار از پاری سن ژرمن همچنان ادامه دارد و واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است. این بازیکن برزیلی دوست دارد پاری سن ژرمن را ترک کند اما با توجه به رقم بسیار بالایی که سران این باشگاه فرانسوی برای فروش او پیشنهاد داده‌اند هنوز این انتقال صورت نگرفته و بعید نیست که او در PSG باقی بماند.

مارکو وراتی هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن ابراز امیدواری کرد که نیمار در این تیم بماند. او گفت: امیدوارم که نیمار با ما بماند. در فوتبال کنونی جهان تنها سه چهار بازیکن هستند که توانایی بالای نیمار را دارند. او مانند مسی و رونالدو است و می‌تواند در هر بازی سرنوشت‌ساز ظاهر شود و تیم را نجات دهد.

وراتی ادامه داد: به خودم می‌گویم کی آخرین روز فصل نقل و انتقالات می‌آید که تکلیف نیمار مشخص شود و او در تیم بماند. پاری سن ژرمن به بازیکن بزرگی مثل نیمار نیاز دارد و او باید حفظ شود.

این هافبک ایتالیایی پیش از این تاکید کرده بود که سخت است بازیکنی را که دوست دارد جدا شود، نگه داشت و از مدیران پاری سن ژرمن خواسته بود که با درخواست جدایی نیمار موافقت کنند اما الان با این اظهار نظر، تغییر موضع داد و خواستار حفظ نیمار شد.

پاری سن ژرمن فصل جدید لیگ فرانسه را خوب آغاز نکرد و در دومین بازی تن به شکست داد.

در دو دیدار قبلی نیمار با وجود آنکه مشکلی برای بازی کردن ندارد در فهرست پاری سن ژرمن قرار نگرفت. او در دیدار سوم هم حضور نخواهد داشت و توماس توخل اعتراف کرد که قرار نگرفتن نیمار در فهرست پاری سن ژرمن نه فنی است و نه به خاطر آسیب دیدگی بلکه باشگاه این اجازه را به او نمی‌دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments