Sunday 26 January 2020 | یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
بازدید: 33

امکان ارسال تصویر، صدا و لوکیشن به سامانه ۱۳۷ تا مهر

مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران از از ارتقای سیستم نظارت همگانی 137، به ثبت تصویر،صدا و لوکیشن تا مهرماه خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمد فرجود در مورد  ارتقای سیستم نظارت همگانی ۱۳۷، گفت:در حال حاضر  ‌در سامانه تهران من امکان ارسال متن، وجود دارد و به مرور امکان ارسال لوکیشن، صدا و تصویر نیز فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا کنون شهرداری برپایه سیستم‌های سنتی فعالیت می‌کرده  و باید فرایندهایی در داخل شهرداری تغییر کند که این مسئله زمانبر بود؛ گفت: نهایتا تا مهرماه سیستم سامانه نظارتی ۱۳۷، ارتقا خواهد یافت و به امکان ارسال فیلم،‌ تصویر و موقعیت مکانی مجهر می‌شود.

فرجود با بیان اینکه مکن است شهروندان برای بیان مسائل و مشکلات خود بارها با  قسمت‌های مختلف شهرداری تماس گیرند گفت: در طراحی جدید سابقه تماس‌های هر شهروند موجود است و ضمن پیگیری حل مشکلات آنها، می‌توانیم پاسخ  سوالاتشان را نیز برای آنها ارسال کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات جدید سامانه ۱۳۷ نیز بر بستر سایت تهران_من فعال خواهد شد گفت: در حال حاضر قصد نداریم که تمام راه‌های ارتباطی با شهرداری تهران را تنها بر بستر یک سایت تجمیع کنیم اما به مرور زمان می‌بایست راه‌های ارتباطی متعدد و گوناگون مردم که بعضا باعث سردرگمی‌می‌شود، محدود شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of