۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

امداد رسانی جمعیت هلال احمر به ۵۸۰۰ آسیب دیده در ۷۲ ساعت گذشته

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 152 مصدوم حوادث ۷۲ ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران این سازمان در سراسر کشور به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمدباقر محمدی در خصوص امداد رسانی در ۷۲ ساعت گذشته گفت: با تلاش امدادگران و نجات گران هلال احمر در ۷۲ ساعت گذشته، ۳۵۲ مورد ماموریت امداد و نجات برای ارائه خدمات پایه و اولیه امداد و کمک های اولیه به پنج هزار و ۸۳۲ مصدوم حوادث مختلف در سراسر کشور انجام شد که طی آن ۱۵۲  نفر از درخواست کنندگان خدمات کمک اضطراری به مراکز درمانی و بیمارستانی اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این مدت همچنین ۷۰  نفر از مصدومان به صورت سرپایی و در محل وقوع حوادث از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر درمان سرپایی شدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به انجام ۳۶  مورد عملیات نجات فنی مصدومان حوادث رانندگی و ترافیکی در طی ۷۲ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: این شمار عملیات نجات فنی ۹۰ مصدوم سوانح ترافیکی با استفاده از امکانات و تجهیزات رهاسازی مصدومان از داخل خودروهای تصادفی و آسیب دیده انجام شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments