۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به ۱۰۴ حادثه دیده

امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امداد رسانی به 104 حادثه دیده ناشی از 49 حادثه توسط نجاتگران این جمعیت در هفته گذشته خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ داریوش کریمی با بیان این خبر گفت : ۱۰۴ حادثه دیده در هفته ای که گذشت از خدمات امدادی هلال احمر استان بهره مند شده اند و حوادث جاده ای با ۲۴ حادثه دیده بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به اینکه در طول این مدت ۳ مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است ، افزود : ۱۴۷ نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۵۵  تیم با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی  و به کارگیری ۴۵ دستگاه خودرو امدادی به امداد رسانی پرداختند.

کریمی گفت : طی این زمان ۳۳ نفر از مصدومان حوادث به مراکز درمانی منتقل و ۹ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان در پایان به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان از ۱۴  لغایت ۲۰ تیرماه ۹۹ اشاره کرد و افزود : در این بازه زمانی ۲۴ حادثه جاده ای ، ۱۰  حادثه شهری ، ۵ حادثه صنعتی و کارگاهی ، ۶ مورد خدمات حضوری ، ۳ حادثه کوهستان و ۱ حادثه ساحلی توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد .

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of