۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
در 72 ساعت گذشته انجام شد:

امدادرسانی به ۲۴۵ گرفتار در حوادث جوی در ۶ استان

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی به ۲۴۵ گرفتار در حوادث جوی برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی در 72 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات در حوادث جوی ۷۲ ساعت گذشته، گفت: هموطنان ساکن در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، زنجان، سمنان و کردستان متاثر از حوادث جوی بوده اند و در این مدت با تلاش نیروهای امدادی به ۲۴۵ نفر خدمات امدادی ارائه شد.

وی به تلاش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر برای اسکان اضطراری در راه ماندگان اشاره کرد و افزود: با تلاش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در ۷۲ ساعت گذشته ۳۲ نفر از هموطنان متاثر از حوادث جوی اسکان اضطراری داده شدند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، ۲۰ تیم عملیاتی متشکل از ۶۴ امدادگر و نجاتگر به هموطنان متاثر از برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی امدادرسانی کردند و آب از ۲۹ واحد مسکونی تخلیه شد.

ولی پور تاکید کرد: با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر ۹ دستگاه چادر امدادی، ۵۱ تخته پتو، ۲۷۰ قرص نان و ۱۰ کیلوگرم خرما میان متاثران از حوادث جوی توزیع شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments