۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶

امدادرسانی به بیش از یکهزار نفر در برف و کولاک خراسان رضوی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امدادگر و نجاتگر هلال احمر استان در ۲ روز گذشته به هزار و ۷۰ نفر گرفتار در برف و کولاک استان امدادرسانی کردند.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی؛ غلامرضا صیادی  گفت: امدادرسانی در برف و کولاک های استان خراسان رضوی، از عصر دوم بهمن ماه تا صبح امروز در محورها و جاده‌های استان خراسان رضوی ارائه شده است.

وی ادامه داد: در این مدت ۶۷۳ نفر به صورت اضطراری اسکان داده شدند که بیشترین اسکان در جاده مشهد به تربت‌حیدریه انجام شده است.

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: همچنین در این مدت نیروهای امدادگر هلال‌احمر به ۳۹۷ نفر در قالب رهاسازی ۹۶ دستگاه خودروی گرفتار دربرف و کولاک امدادرسانی کردند.

صیادی افزود: بیشترین حجم نیروهای هلال احمر در قالب ۲۹ تیم عملیاتی به استعداد ۱۳۴ امدادگر و نجاتگر هلال احمر در محورهای مشهد به تربت حیدریه، مشهد به نیشابور، سرخس به مشهد و نیز در جاده نقاب و جوین مشغول امدادرسانی بودند.

وی ادامه داد: بیشترین اسکان اضطراری در روستاهای رخ، سرهنگ و گرماب بوده است.

صیادی افزود: امدادرسانی به همراه ۹ دستگاه آمبولانس و ۱۳ دستگاه سایرخودروهای امدادی انجام شده است.

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: برای حمایت از مسافران اسکان‌یافته ۱۲۵ بسته غذایی ۲۴ ساعته و نیز پتو توزیع شده است.

فعالیت سامانه بارشی از ظهر دوم بهمن ماه در استان خراسان رضوی آغاز و امروز این سامانه از استان خارج شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x