۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
معاون دریایی اداره کل بنادر و‌دریا نوردی هرمزگان اعلام کرد:

الحاق ۲۱۱ شناور جدید ثبت شده به ناوگان ملی

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یکهزارو ۶۱۰ گواهینامه دریانوردی در سال ۹۹ از سوی اداره بازرسی و ثبت شناوران بنادر هرمزگان صادر و در این مدت ۱۶۷ گواینامه شناورهای ثبتی نیز ابطال شده است .

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،  اسماعیل مکی زاده، معاون دریایی اداره کل بنادر‌ و‌ دریانوردی استان هرمزگان با اشاره  به صدور یکهزار و ۶۱۰ گواهینامه دریانوردی در سال ۹۹ از سوی اداره بازرسی و ثبت شناورهای این اداره کل اظهارداشت: از منظر مقایسه با  مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۳ درصدی را در صدور گواهینامه ها شاهد بودیم.

وی اضافه کرد : در این مدت  ۱۶۷گواهینامه شناورهای ثبتی نیز به دلیل از رده خارج شدن ابطال شد.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در سال گذشته ۲۱۱ شناور ساخته شده پس از دریافت گواهینامه ثبت وارد ناوگان ملی شدند که در مقایسه با سال ۹۸ حدود ۳۷.۵ درصد رشد را شاهد بودیم.

وی میزان شناورهای ارزیابی شده در سال ۹۹را توسط بازرسین اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناوران هرمزگان ۵۳۰ فروند عنوان کرد  و گفت: درمدت یاد شده حدود ۵۵۱ گواهینامه ثبت موقت (جهت شروع به ساخت شناور) صادرشده که در این حوزه نیز  نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰.۹  درصد رشد یه ثبت رسیده است .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x