۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد:

افزایش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل/هوای تهران گرم‌ می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه هوای تهران در روزهای آتی گرم می‌شود، گفت: افزایش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل، پیش‌بینی شده است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی تازه‌ترین وضعیت جوی کشور را برای امروز ۳۱ فروردین و روزهای آتی، اعلام کرد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در برخی از استان‌ها از جمله آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، شمال زنجان و کردستان، انتظار بارش‌های پراکنده و وزش بادهای شدید را داریم.

گودرزی با اشاره به اینکه برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در برخی از نقاط استان‌های واقع در  شمال‌غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز، بارش پراکنده، رعدو برق و وزش باد پیش‌بینی شده است، افزود: برای امروز و فردا افزایش محسوس دما بین ۶ تا ۱۰ درجه همراه با وزش باد گرم جنوبی در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ می‌دهد که از روز پنجشنبه مجددا کاهش دما برای این مناطق پیش‌بینی شده است.

به گفته وی، دریای‌خزر برای روز پنجشنبه و جمعه، مواج و متلاطم می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی توضیح داد: برای تهران نیز امروز آسمانی صاف تا کمی ابری است که در برخی از ساعت‌ها وزش باد نیز رخ می‌دهد. ۳۰ درجه سانتیگراد حداکثر دمای امروز تهران است و هوای تهران نیز برای روزهای آتی، گرم می‌شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x