۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

افزایش طول زمان سفر عامل کمبود تاکسی‌ها در پایانه‌های مسافربری

سرپرست معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی، درباره علل خالی بودن تاکسی در پایانه‌های مسافربری توضیحاتی داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، یامیر انجل در واکنش به انتشار تصاویری از پایانه‌های تاکسی و خالی بودن این خطوط از تاکسیرانی و ازدحام مسافران، گفت: باید به این نکته اشاره کنم که در زمان بارش برف حجم تقاضا برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی‌افزایش پیدا می‌کند و شهروندان کمتر از وسایل شخصی خود جهت تردد استفاده می‌کنند.

سرپرست معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهردرای تهران با تأکید بر این نکته که از صبح امروز نیروهای ناظر تاکسیرانی در نواحی مختلف حضور دارند، گفت: باید شهروندان بدانند که در هنگام بارش برف زمان سفر تاکسی‌ها با توجه لغزندگی معابر افزایش پیدا می‌کند و مسیری که آنها پیشتر در زمان ۱۰ دقیقه طی می‌کردند به نیم ساعت افزایش پیدا می‌کند که همین امر موجب انتظار شهروندان برای رسیدن تاکسی می‌شود.

او تصریح کرد: از صبح امروز در مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران حاضر بودیم و با رصد نمایشگر‌ها در حال حاضرهیچ مشکلی در پایانه‌های تاکسی وجود ندارد.

انجل ادامه داد: این گفته من بدین معنا نیست که ما در حوزه تاکسیرانی مشکلی نداشتیم اما با رسیدن تاکسی‌ها مشکل کمبود نیز حل شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments