۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در مصر٬ کویت و یمن

شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در مصر٬ کویت و یمن همچنان رو به افزایش است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری سلامت به نقل از اناتولی،وزارت بهداشت مصر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: با فوت ۲۴ تن دیگر از بیماران کرونایی مجموع قربانیان به ۴۹۱۲ نفر افزایش یافت. همچنین با تشخیص ۱۱۲ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ شمار مبتلایان به ۹۴ هزار و ۷۵۲ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۴۵ هزار و ۵۶۹ تن رسید.

-کویت

وزارت بهداشت کویت نیز اعلام کرد: ۴ نفر دیگر از بیماران کرونایی جان خود را از دست داده و شمار کل قربانیان به ۴۶۵ نفر رسید. همچنین با شناسایی ۴۷۵ مورد جدید٬ شمار مبتلایان به این ویروس به ۶۸ هزار ۷۷۴ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۶۰ هزار ۳۲۶ نفر رسیده است.

-بحرین

کمیته ملی مقابله با کرونا در یمن نیز اعلام کرد: ۷ نفر دیگر از بیماران کرونایی جان خود را از دست داده و شمار کل قربانیان به ۵۰۶ نفر رسید. همچنین شمار مبتلایان به این ویروس در مناطق تحت سیطره دولت مشروع به ۱۷۶۰ نفر است.

-قطر

به گزارش وزارت بهداشت قطر، ۲۱۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا مشاهده شده و شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۱۱۱ هزار و ۵۳۸ نفر رسیده و ۱۰۸ هزار ۲۵۴ بیمار هم بهبود یافته‌اند. تاکنون ۱۷۷ نفر بر اثر این ویروس فوت کرده‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments