۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵

افزایش شمار قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان رو به افزایش است.

به گزارش گروه بهداشت ودرمان خبرگزاری سلامت به نقل از آناتولی،بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار جان‌باختگان و مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

– امارات متحده عربی

وزارت بهداشت امارات متحده عربی اعلام کرد: ۶ نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند و شمار کل قربانیان به ۴۳۵ نفر افزایش یافت. همچنین شمار مبتلایان به این ویروس به ۱۰۰ هزار و ۷۹۴ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۹۰ هزار و ۵۵۶ نفر رسید.

-کویت

وزارت بهداشت کویت طی بیانیه‌ای اعلام کرد که شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور با فوت ۴ بیمار دیگر در یک روز گذشته به ۶۳۲ نفر افزایش یافته است. همچنین مجموع مبتلایان به این بیماری به ۱۰۸ هزار و ۲۶۸ نفر و تعداد بهبودیافتگان به ۱۰۰ هزار و ۱۷۹ نفر رسیده است.

– قطر

وزارت بهداشت قطر نیز اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۱ مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد و بدین ترتیب شمار مبتلایان به ۱۲۶ هزار و ۹۴۳ نفر افزایش یافت. تاکنون ۲۱۶ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۲۳ هزار و ۸۹۳ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

موریتانی

بر اساس گزارش وزارت بهداشت موریتانی، با تشخیص ۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در این کشور به ۷۵۲۹ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز ۷۲۰۸ نفر رسید. تاکنون ۱۶۲ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments