۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

افزایش بودجه ای مراکز آماده سازی پاریس ۲۰۲۴

آژانس ملی ورزش فرانسه ANS موظف به تأمین مالی مراکز آماده سازی بازی ها پیش از بازی های المپیک پاریس 2024 با کمک 20 میلیون یورویی شده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک این مراکز قرار است در سال ۲۰۲۳ از هیئت های خارجی استقبال و انتظار می رود در زمینه آمادگی برای بازی ها امکانات آموزشی را برای ورزشکاران فراهم کنند. بودجه این برنامه در ابتدا برای Solideo ، شرکت دولتی متولی ساخت اماکن برای پاریس ۲۰۲۴ در نظر گرفته شد.
اما این وظیفه اکنون به ANS منتقل شده است تا ۲۰ میلیون یورو برای توسعه و بازسازی چندین تسهیلات تضمین نماید. در این مسیر، توافقنامه ای در اوایل هفته جاری توسط وزارت ورزش فرانسه، سولیدئو Solideo و ANS امضا شد. این توافق پس از آن صورت گرفت که بیش از ۶۰۰ مرکز ورزشی در ماه اکتبر به عنوان اردوهای آماده سازی بالقوه تیم ها برای آمادگی در پاریس ۲۰۲۴ مشخص شدند.
در مجموع به ۴۱۴ انجمن عنوان و نشان Terre de Jeux-2024 – به معنی Playground-2024 یا “زمین بازی” اعطاء شده است – به این معنی که توسط کمیته برگزاری در پاریس برای میزبانی اردوهای آموزشی قبل از بازی مورد تایید قرارگرفته اند.  در مجموع ۷۶۸ مکان برای ثبت در این لیست درخواست کردند که ۸۰ درصد بر اساس روش دقیق انتخاب توسط کمیته برگزاری پاریس ۲۰۲۴ فیلترشدند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x