۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰

افزایش آمار رسمی کرونا در برخی کشورهای عربی

شمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان رو به افزایش است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری سلامت به نقل از خبرگزاری آناتولی،بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

کویت

وزارت بهداشت کویت اعلام کرد: با مرگ ۳ نفر دیگر از بیماران کرونایی شمار قربانیان به ۶۳۰۳ نفر افزایش یافته و شمار مبتلایان به ۳۷ هزار ۹۵۳۳ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۲۸ هزار ۲۰۶ نفر رسیده است.

عمان

وزارت بهداشت عمان اعلام کرد: با تشخیص ۸۱۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۲۶ هزار و ۷۹ نفر افزایش یافته و ۱۱۶ بیمار تاکنون فوت کرده و ۱۱ هزار و ۷۹۷ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

قطر

وزارت بهداشت قطر اعلام کرد: با تشخیص ۱۰۹۷ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۸۳ هزار ۱۷۴ نفر افزایش یافت. تاکنون ۸۲ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده و ۶۲ هزار ۱۷۲ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

مراکش

وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: با تشخیص ۵۴ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۸۹۸۵ نفر افزایش یافت. تاکنون ۲۱۲ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده و ۷۹۶۰ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

عراق

وزارت بهداشت و محیط زیست عراق شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونای جدید (کووید-۱۹) با فوت ۶۱ بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به ۷۷۳ نفر افزایش یافت.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments