۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
در گفتگو با خبرگزاری سلامت مطرح شد؛

افتتاح ۱۶ ایستگاه مترو در سال ۱۴۰۰

مدیرعامل شركت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: 6 ایستگاه از خطوط 6 و 7 مترو تهران امسال به بهره برداری می رسند و 16 ایستگاه دیگر هم در سال 1400 افتتاح خواهند شد.

علی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری خبرگزاری سلامت با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص ساخت مترو پردیس توسط شهرداری تهران، اظهار داشت: ساخت مترو پردیس بر عهده شهرداری تهران نیست.

وی با بیان اینکه متولی ساخت مترو پردیس شرکت عمران شهرهای جدید است، گفت: شرکت عمران شهر جدید پردیس و شهرداری پردیس خود برنامه ریزی هایی برای ساخت مترو انجام داده اند.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) ادامه داد: قرار بود در اسفندماه کلنگ ساخت مترو پردیس زده شود اما به نظر می رسد به خاطر شیوع کرونا این اقدام با تاخیر همراه شده باشد.

امام در ادامه با اشاره به تکمیل ایستگاه های مترو در شهر تهران تاکید کرد: با فعالیت بیشتر به دنبال تکمیل ایستگاه های باقی مانده هستیم تا تاخیرهایی که در خصوص خطوط باقی مانده داشته ایم، جبران شود.

وی تصریح کرد: ۶ ایستگاه از خطوط ۶ و ۷ مترو تهران امسال به بهره برداری می رسند و ۱۶ ایستگاه دیگر هم در سال ۱۴۰۰ افتتاح خواهند شد.

خبرنگار: مینا افسریان

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of