۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳

افتتاحیه‌های حمایتی بسیج در کرمان

همزمان با دومین روز از هفته بسیج، کرمان شاهد برنامه‌های متعددی از جمله افتتاح مرکز رشد و نوآوری بسیج ویژه دانش‌آموزان، پژوهشکده هنری انقلاب اسلامی، افتتاح سالن‌های ورزشی و توزیع جهیزیه و بسته‌های معیشتی بود.

 

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت (طبنا) از کرمان، این روزها به مناسبت گرامیداشت هفته بسبج در کرمان، شاهد برنامه‌های متعددی از جمله افتتاح مرکز رشد و نوآوری بسیج ویژه دانش‌آموزان، پژوهشکده هنری انقلاب اسلامی، افتتاح سالن‌های ورزشی و توزیع جهیزیه و بسته‌های معیشتی هستیم.

سرهنگ علی سلطانی فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) کرمان در این ارتباط اظهار داشت: به‌مناسبت هفته بسیج، افتتاح سه پایگاه مقاومت و دو سالن ورزشی صالحین شهید سلیمانی در مناطق مختلف کرمان از جمله چترود و اختیارآباد انجام شد.وی با بیان اینکه سالن‌های ورزشی به همت سپاه و بسیج و خیران ساخته شده است، افزود: همچنین ۱۵۰ بسته کمک مؤمنانه خیران و چهار سری جهیزیه نیز بین جامعه هدف توزیع شد.

فعالیت ۲۲۰۰ گروه جهادی محله‌محور در کرمان

سعادت مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه ثارالله کرمان نیز در توضیحات مربوط به نمایشگاه و جشنواره انتخاب پایگاه اسوه که به همت معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه ثارالله در هفته بسیج افتتاح شد، اظهار کرد: این نمایشگاه به مدت چهار روز برگزار می‌شود که هدف از برگزاری آن نمایش عملکرد بسیج در عرصه‌های ۲۲ گانه بسیجیان در محلات است.

وی افزود: این رقابت در نمایشگاه الگوبرداری برای سایر پایگاه‌ها می‌شود که از تجربه‌ها و عملکرد یکدیگر استفاده کنند و در مجموع هدف بسیج در محلات کمک به رشد و تعالی معنوی محله است تا محله‌های اسلامی ایجاد شود.

منبع : خبرگزاری فارس

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments