۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵

اعلام پروژه های دریافت کننده کمک مالی در پاریس ۲۰۲۴

کمیته برگزاری بازی های المپیک پاریس 2024 نام 55 طرف قرارداد را برای دریافت مساعدت مالی از برنامه "میراث پاریس 2024" اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل ازروابط عمومی کمیته ملی المپیک بیش از هزار پروژه از سراسر فرانسه طرح هایی را ارائه داده اند که نمونه هایی از ورزش را به عنوان ابزاری برای تأثیرات اجتماعی به نمایش خواهند گذاشت. این برنامه ها توسط آژانس ملی ورزش، پاریس ۲۰۲۴، کمیته ملی المپیک و ورزش فرانسه و کمیته پارالمپیک و ورزش فرانسه انتخاب شده و پروژه های منتخب برایدریافت بودجه از جمله باشگاه های ورزشی ، فدراسیون ها ، انجمن ها و جوامع مورد بررسی بیشتر قرار گرفته اند.

براین اساس و تحت عنوان Impact 2024، پروژه های متتخب مبلغی بالغ بر ۷/۱ میلیون یورو دریافت خواهند کرد. با توجه به حجم بالای ورودی که برای برنامه فوق دریافت شده است ، برگزارکنندگان؛ این اقدام را برای حمایت از تمامی ابتکارات لازم جهت احراز شرایط و تأثیر اجتماعی گسترش داده اند به این معنی که  که ۱۰۲۴ پروژه دیگر توسط Impact 2024 انتخاب می شوند و در برنامه Heritage 2024قرار خواهند گرفت.

گفتنی است به دنبال موفقت این طرح ، نسخه دوم آن قرار است در بهار ۲۰۲۱ راه اندازی شود تا پروژه های بیشتری بتوانند از این طرح بهره مند شوند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x