۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

اعلام خطوط اتوبوسرانی جایگزین خط میدان نوبنیاد به هفت تیر

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه دو خط اتوبوسرانی جایگزین خط میدان نوبنیاد به هفت تیر شده است، گفت: پوشش کامل ایستگاهی نیز در بزرگراه شهید صدر در هر دو مسیر رفت و برگشت وجود دارد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمود ترفع در پاسخ به مطالبه برخی از مخاطبان «فارس من» مبنی بر لزوم برقراری مجدد خط اتوبوس میدان نوبنیاد به میدان هفت تیر اظهار داشت: با راه‌اندازی خط ۱۰۶ (پایانه لاله- پایانه شهید افشار) و پوشش کامل ایستگاهی موجود در بزرگراه شهید صدر در هر دو مسیر رفت و برگشت نیازی به راه‌اندازی مجدد خط اتوبوس میدان نوبنیاد به میدان هفت تیر نیست.

وی افزود: همچنین با اختصاص خط ۲۹۷ (پایانه شهید افشار – میدان شهدای هفتم تیر) و پوشش کامل نیازهای حمل و نقلی در بزرگراه شهید مدرس در هر دو مسیر رفت و برگشت، شهروندان می‌توانند سفرهای درون شهری خود را از میدان شهدای هفتم تیر به میدان نوبنیاد انجام دهند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران ادامه داد: همچنین، جابه‌جایی شهروندان در مسیر مذکور از طریق خط ۳ مترو از میدان نوبنیاد و تقاطع با ایستگاه شهید بهشتی، (خط یک مترو) امکان پذیر است.

ترفع خاطرنشان کرد: امکان جابه‌جایی شهروندان نیز از طریق خط ۱۱۳ تاکسیرانی از پایانه شهید دستواره به میدان شهدای هفتم تیر وجود دارد و به دلیل کمبود مسافر در خط اتوبوس میدان نوبنیاد به میدان هفت تیر، این خط حذف و خطوط جدید جایگزین آن شده است.۱

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments