۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

اعزام تیراندازان به آخرین مسابقه کسب سهمیه پارالمپیک

تیم ملی تیراندازی معلولان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان که آخرین مرحله برای کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است، صبح امروز عازم استرالیا شد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، تیم ملی پاراتیراندازی برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان که آخرین مرحله برای کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است، صبح امروز سه‌شنبه عازم استرالیا شد.

ساره جوانمردی، سمیرا ارم، رقیه شجاعی، مهدی زمانی، محمدرضا میرشفیعی و عبدالرضا توسلی خواه ملی‌پوشان اعزامی به این تورنمنت هستند که هدایت این تیم را زینب آقا علی اکبری و رضا احمدی (مربیان تیم ملی) بر عهده دارند.

پیش از این تیم پاراتیراندازی موفق به کسب ۴ سهمیه توسط ساره جوانمردی (تپانچه بادی ۱۰متر)، سمیرا ارم (تپانچه خفیف ۵۰ متر)، مهدی زمانی (تپانچه خفیف ۵۰ متر) و محمدرضا میرشفیعی (تپانچه بادی ۱۰ متر) شده است و در این دوره از مسابقات به دنبال کسب یک سهمیه دیگر توسط رقیه شجاعی در تفنگ ایستاده و درازکش و ۳ سهمیه در تپانچه بادی ۱۰ متر و خفیف ۵۰ متر است.

مسابقات پاراتیراندازی قهرمانی جهان از فردا چهارشنبه ۱۷ مهر در سیدنی استرالیا آغاز می شود و تا ۲۷ مهر ادامه خواهد داشت.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of