Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
بازدید: 120

اظهارات زیدان پس از شکست رئال مادرید

سرمربی رئال مادرید بازیکنان را مقصر شکست برابر مایورکا نمی‌داند و معتقد است نباید چنین بازی بدی را به نمایش می‌گذاشتند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، رئال مادرید شنبه شب در هفته نهم لالیگا با یک گل مغلوب مایورکا شد و صدر جدول را به بارسلونا هدیه کرد. زین‌الدین زیدان پس از بازی گفت: نمایش بدی داشتیم و بازی مورد نظرمان نبود. اگر شروع این چنینی داشته باشیم شرایط برای‌مان سخت می‌شود. تیم حریف در دقایق پایانی نیمه نخست برتر بود و در نیمه دوم ما استرس داشتیم. شرایط سخت بود. نتوانستیم تیمی که در ورزشگاهش بازی می‌کرد را شگفت زده کنیم. با این حال آن‌ها این کار را انجام دادند و در دقیقه هفت دروازه‌مان را باز کردند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: باید خوب بازی را آنالیز کنیم. از این دیدار خشنود نیستیم. باید آن را دوباره دید و فکر کرد. تنها کار مفید خوب فکر کردن است چون شروع بدی داشتیم.

سرمربی فرانسوی درباره تاثیر بازیکنان آسیب دیده روی نتایج اظهار کرد: آسیب دیدگی بخشی از فوتبال است. بازیکنان دیگری هستند و باید نمایش خوبی برجای بگذارند.

رئال مادرید سه شنبه درهفته سوم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف گالاتاسرای می‌رود. زیدان در این رابطه گفت: می‌دانیم چگونه بازی کنیم. باید بازی را انجام دهیم تا پیروز شویم چون چاره دیگری نداریم. باید به پیروزی در بازی سه‌شنبه فکر کنیم.

سرمربی رئال مادرید در مورد ترکیب گفت: مشکل بازیکنان نیست. همه این جا هستند و هر بازیکن باید خوب بازی کند. هر کسی می‌تواند درباره ترکیب نظر بدهد اما تصمیم نهایی را من می‌گیرم. باید خوب آنالیز کرد. از بازی خشنود نیستم اما باید آن را بررسی کرد.

سرمربی فرانسوی در ادامه اظهار کرد: مشکل اینجاست ما هر سه روز باید نشان دهیم خوب هستیم. این موضوع شرایط را برای ما سخت می کند. باید پیوستگی داشته باشیم. یک کار را خوب انجام دادیم. با این حال نباید چنین بازی به نمایش می گذاشتیم. نمی‌خواهم به شما (خبرنگاران) بگویم نگران هستم اما باید یک روند ثابت داشته باشیم تا بتوانیم سال خوبی را پشت سر بگذاریم.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of