۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲

اشتباه داوری استقلال را بازنده کرد

سرپرست تیم استقلال گفت: داور پنالتی محرز را برای استقلال نگرفت تا تیم فرهاد مجیدی بازنده دیدار با گل‌گهر شود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، تیم فوتبال استقلال در روزی که فرصت‌های گلزنی متعددی را برابر گل‌گهر سیرجان از دست داد روی یکی از دو فرصتی که حریف داشت با شکست مواجه شد تا سه امتیاز حیاتی را از دست بدهد و امیدهایش برای رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ برتر کمرنگ شود.

نصرالله عبداللهی درباره باخت غیرمنتظره استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان به خبرنگار ورزشی آنا اظهار کرد: استقلال بازی برتری ارائه کرد و مالک توپ و زمین بود اما فرصت‌های گلزنی بی‌شماری از دست داد تا نتواند برنده شود. گل‌گهر کلاً دو فرصت گلزنی داشت که دومی‌هم پس از گل اول به ثمر رسید که بازیکنان استقلال تلاش می‌کردند تا گل خورده را جبران کنند.

وی افزود: در این فصل بازی وجود نداشت که استقلال نتواند این همه موقعیت ایجاد کند و به گل نرسد. علت متمرکز نبودن بازیکنان استقلال به خاطر این بود که در هفته گذشته تمرینات کافی در زمین چمن به خاطر بارندگی‌ها نداشتند و بیشتر در سالن تمرین کردند. البته به‌رغم این موضوع باز هم می‌شد که دقت بیشتری به خرج دهند تا موفق به زدن گل شوند اما فرصت‌سوزی کردند تا عدالت فوتبال برای این تیم اجرا نشود و اسیر قهر آن شوند.

سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد داور مسابقه و بازیکنان خط دفاعی آبی‌ها تصریح کرد: مدافعان استقلال روی گلی که وارد دروازه‌شان شد مقصر بودند و نباید اجازه می‌دادند که بازیکن گل‌گهر بدون مزاحم و به سادگی برای تیمش گلزنی کند. داور بازی هم پنالتی محرز را برای استقلال نگرفت تا آبی‌پوشان بازنده شوند. اگر پنالتی اعلام می‌شد احتمال آنکه بازی با برد شاگردان فرهاد مجیدی تمام شود، زیاد بود.

وی با اشاره به مصدومان متعدد استقلال که کار را برای سرمربی تیم سخت کرده‌اند، تأکید کرد: فرهاد مجیدی از زمانی که مسئولیت سرمربیگری را پذیرفته است در هیچ مسابقه‌ای نتوانسته تمامی‌بازیکنانش را در اختیار داشته باشد. وضعیت مدیریتی باشگاه هم مناسب نیست و حمایت لازم از اعضای تیم نمی‌شود. مشکلات فراوان پیش روی کادر فنی باعث شده تا استقلال از صدر جدول فاصله بگیرد و برای ماندن در کورس قهرمانی دیگر نباید اشتباهی صورت پذیرد.

عبداللهی در مورد اینکه پرسپولیس در یک روز ۶ امتیاز گرفت و با ۴۷ امتیاز کار سختی برای تکرار قهرمانی ندارد، اظهار کرد: فوتبال ورزشی غیرقابل پیش‌بینی است و نمی‌توان از حالا مشخص کرد کدام تیم قهرمان می‌شود. استقلال باید تمامی‌امتیازات باقی‌مانده تا پایان فصل را کسب کند و ناامید نشود. شاید قهرمان لیگ تیمی‌شود که امروز کسی انتظارش را ندارد. علی فتح‌الله‌زاده سریرست باشگاه شده و با توجه به سوابق مدیریتی که دارد، می‌تواند شرایط استقلال را بهبود بخشد و امتیازان از دست رفته جبران شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of