۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶

اسفند امسال آغازی برای سفر‌های راهیان نور

اردو‌های راهیان نور در سومین نوروز کرونایی به صورت حقیقی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

به گزارش اجتماعی خبرگزاری سلامت(طبنا)، سردار مطهری رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور بسیج در جمع بسیجیان روستای اطرب نکا با بیان اینکه همزمان با شیوع کرونا اردو‌های راهیان نور هم به صورت مجازی برگزار می‌شود، گفت: اعزام کاروان‌های راهیان نور با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سر گرفته خواهد شد.

او افزود: اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی در بعضی استان‌ها آغاز شده است و مردم با تهمیدات لازم و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در اواخر اسفند و فروردین ماه از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس می‌توانند بازدید کنند.

سردار مطهری با بیان اینکه مسئولان راهیان نور پیش از اعزام زایران از وضعیت سلامت آن‌ها مطمئن خواهند شد، گفت: اردو‌های راهیان نور به عنوان اقدام بزرگ فرهنگی در کشور توسط خود مردم راه انداری شد و مخاطب راهیان نور نیز همه ملت ایران هستند.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور گفت: برگزاری راهیان نور به شکل مجازی نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور بسیج افزود: دشمنان بدنبال حکمرانی در فضای مجازی هستند و بسیج باید با استفاده از فن آوری‌های روز در فضای مجازی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کند.

سردار مطهری با اشاره به تاثیر اردوی راهیان نور در مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: تلاش می‌کنیم گردشگری اسلامی ایرانی را رقم بزنیم و برای ترویج گردشگری و اعتلای آن به دستگا‌های متولی گردشگری نیز کمک خواهیم کرد.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور گفت: راهیان نور راهی برای مقابله با جنگ نرمی است که دشمن ایجاد کرده و باید از این ظرفیت به‌درستی استفاده کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments