۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد

پیشکسوت استقلال با تاکید براینکه قضاوت درباره عملکرد آبی‌پوشان پایتخت زود است، گفت: این تیم هنوز شانس قهرمانی دارد و باید از این پس با قدرت بیشتری به مصاف حریفان برود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، رضا نعلچگر اظهار داشت: باید زمان کافی در اختیار «استراماچونی» ایتالیایی قرار بگیرد تا او بتواند افکار تاکتیکی‌اش را در استقلال پیاده کند.

وی افزود: قضاوت درباره استقلال زود است و نمی‌توان گفت این تیم با نتایجی که در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر کسب کرده، شانسی برای قهرمانی ندارد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: عدم تمرکز استقلال در بازی‌های ابتدای فصل باعث شد تا این تیم در دقایق پایانی گل خورده و دروازه‌اش باز شود.

نعلچگر تصریح کرد: استقلال با تغییرات زیادی که در ترکیب خود داشته است نیاز به زمان دارد تا همه نفرات این تیم به هماهنگی کامل با یکدیگر برسند. شاید بتوان درباره استقلال استراماچونی از هفته هفتم به بعد نظر داد.

وی تاکید کرد: استراماچونی مربی خوبی است، چراکه او سال‌ها در ایتالیا و لیگ این کشور مربیگری کرده و تجارب ارزشمندی را به دست آورده است.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: شهرآورد پایتخت که روز ۳۱ شهریورماه برگزار می‌شود، برای استقلال از اهمیت زیادی برخوردار است، اما پیش از این جدال آبی پوشان باید به فکر پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان باشند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of