Friday 10 April 2020 | جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
بازدید: 118

استقرار ۶۰ آتش نشان در ورزشگاه آزادی برای نودمین دربی پایتخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از استقرار ۶۰ آتش نشان از ساعاتی قبل از شروع نودمین دربی پایتخت در ورزشگاه آزادی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، جلال ملکی در خصوص تمهیدات پیش بینی شده برای نودمین دربی پایتخت که روز یکشنبه ۳۱ شهریور ماه در ورزشگاه  آزادی برگزار می‌شود، گفت: قطعا در این روز ده‌‎ها هزار نفر از طرفداران دو تیم از سراسر کشور به این ورزشگاه می‌آیند. سازمان آتش نشانی مانند همه دربی‌‎های گذشته تمام توان خود را برای ایمنی در این روز به کار خواهد بست. ۱۳۱ ایستگاه تهران در آماده باش کامل هستند. علاوه بر آن ایستگاه ۲۰ آتش نشانی که در جوار این ورزشگاه است و در تمام بازی‌‎ها در آماده باش کامل است، نیز به طور کامل این فضا را پوشش می‌دهد.

وی بیان کرد: سازمان آتش نشانی در این روز با استفاده از ۲۱ دستگاه سبک و سنگین و یک گروه کامل نجات و ۶ موتور و در مجموع ۶۰ نفر آتش نشان عملیاتی تمام درب‌‎های ورودی، پارکینگ‌‎ها و خروجی میادین و اتوبان‌‎های اطراف را پوشش می‌دهد و از ساعاتی قبل در این مسیرها مستقر خواهد بود و رئسای ایستگاه‌‎های غرب تهران نیز با خودرو مشغول گشت زنی خواهند بود و ایمنی را رصد می‌کنند.

ملکی اضافه کرد: تقاضای من از شهروندان این است که مثل همیشه با ما همکاری کنند و هر جا ناایمنی مشاهده کردند گزارش دهند و اگر حادثه ای رخ داد خونسردی خود را حفظ کنند و از محل حادثه فاصله بگیرند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of