۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷

استقرار پلیس در۱۹۰۰ نقطه برای اجرای محدودیت های کرونایی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، بیان داشت: بر همین اساس پلیس در سطح کشور بیش از 1900 نقطه و مکان استقرار داشته و در هر شیفت از خدمت بیش از 11 هزار نیرو تمام معابر و ورودی ها و محورها را کنترل می کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار “قاسم رضایی” در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان سیستان و بلوچستان با بیان این که توقیفی حاصل شد تا برای خدمتگزاری بشتر کنار مردم استان باشیم گفت: در وضعیت ترددها و محدودیت ها برای جلوگیری از انتشار ویروس منحوس کرونا، نیروی انتظامی در کنار دولت و همه مسئولان، در سه حوزه فعالیت خود را متمرکز کرده است.

وی ادامه داد: در حوزه ورود به شهرهای قرمز و نارنجی، تمام سیستم های کنترلی پلیس راهور و دوربین ها فعال هستند و اعمال قانون با تخلفات انجام می شود که خوشبختانه مردم عزیز همکاری خوبی با پلیس در سراسر کشور داشته اند.

 جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، بیان داشت: بر همین اساس پلیس در سطح کشور بیش از ۱۹۰۰ نقطه و مکان استقرار داشته و در هر شیفت از خدمت بیش از ۱۱ هزار نیرو تمام معابر ، ورودی ها و محورها را کنترل می کند.

این مقام ارشد انتظامی به حوزه دوم فعالیت پلیس در شهرهای قرمز اشاره و تصریح کرد: در این شهرها منع تردد از ۲۱ شب تا ۴ صبح ادامه دارد و چنانچه تخلفی صورت گیرد اعمال قانون برای رانندگان متخلف انجام خواهد شد .

 وی با بیان اینکه خودروهای امدادی و دیگر خودروهای دارای مجوز از منع تردد معاف هستند، گفت: حوزه سوم عملکرد پلیس مربوط به اماکنی است که با توجه به شرایط موجود محدودیت، فعالیت دارند که از طریق پلیس اماکن و پاسگاه ها و رده های مختلف انتظامی و همچنین سازمان های مرتبط نظارت بر فعالیت آنها صورت می گیرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از همراهی و همکاری مردم، سازمان ها، نهادها در این طرح یادآورشد: مردم فهیم کشور که سلامت شخصی برایشان مهم است در این راستا همراهی و همکاری خوبی داشتند که امیدواریم تمام سازمان ها، نهادها مصوبات ستاد مقابله با کرونا را اجرا کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر داشت: نیروی انتظامی در تمامی  صحنه ها در مقابله با انتشار ویروس کرونا با تمام امکانات حضور فعال دارد که قدردان همه همکاران، مردم و مسئولان هستیم و همه باید بر اساس مصوبات و ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا همکاری لازم را با این ستاد داشته باشند تا ان شاءالله بتوانیم همانطور که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نیروی انتظامی را لقب “مجاهد فی سبیل الله” خطاب فرمودند، خدمتگزار خوبی برای مردم و کشور باشیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی بیان داشت: استان سیستان و بلوچستان با همه جاذبه ها و وسعت سرزمینی خود، استان آرامی است  و مردم و دستگاه ها همراه و همکاری مطلوبی با نیروی انتظامی استان داشته اند که این انسجام بالا خود باعث ایجاد آرامش در استان شده است.

وی افزود: در بحث امنیت کشورهای همجوار چون پاکستان همکاری های خوبی با ما داشته اند که امیدواریم این تعاملات  و همکاری ها بیش از گذشته، افزایش یابد.

 جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در حوزه های شهری و جمعیتی آرامش خوبی را در استان شاهد هستیم، اقدامات دولت محترم و مجلس به دلیل نگاهی که به بخش اشتغال زایی در استان داشته اند موثر بوده که مطمئنا در معیشت مردم تاثیرگذار خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments