Sunday 23 February 2020 | یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
بازدید: 29

استقرار سامانه‌های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه درمناطق سیل‌زده

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران از استقرار سامانه‌های جراحی تاکتیکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت) به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، سردار علی اکبر پورجمشیدیان با اشاره به اینکه از اولین ساعات وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه قدس نیرو در منطقه حضور یافت تا برای اقدامات لازم و امدادرسانی به مردم عزیز این منطقه اقدامات لازم را انجام دهد؛ اظهار کرد: فرمانده نیروی زمینی سپاه در این زمینه تأکید جدی داشت که باید نیروی زمینی سپاه تا عادی شدن شرایط در این منطقه، اقدامات لازم را انجام دهد.

وی از استقرار سامانه‌های جراحی تاکتیکی معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: بیمارستان‌ صحرایی نیروی زمینی سپاه نیز با حداکثر امکانات برای خدمت‌رسانی به مردم عزیز این منطقه استقرار یافته است؛ این بیمارستان شامل بخش‌های مختلف خدماتی و درمانی سی سی یو، آی سی یو، سی تی اسکن، ام آر آی ، اورژانس، درمانگاه و داروخانه و … است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی تأکید کرد: پنج هزار تخته پتو و هزاران واحد لوازم گرمایشی در بین سیل‌زدگان منطقه توزیع شده است. ما تلاش می‌کنیم تا با حداکثر امکانات اقدامات لازم را انجام دهیم.

پورجمشیدیان با تأکید بر حضور فعال هوانیروز نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده شرق کشور یادآور شد:  چهار فروند بالگرد هوانیروز سپاه ده‌ها سورتی پرواز در روزهای اخیر انجام دادند تا احتیاجات مردم منطقه را تأمین کرده و آن را توزیع کنند.

وی با اشاره به حضور یگان‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه و به خصوص قرارگاه قدس این نیرو تصریح کرد: ده‌ها دستگاه از انواع ماشین‌آلات کشاورزی، ماشین‌آلات مهندسی ، لودر،  بیل مکانیکی، کامیون در منطقه برای خدمت‌رسانی حضور دارند . همچنین ۶۰۰ نفر از رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با همه توان در منطقه به خدمت‌رسانی پرداخته‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به توزیع هزاران پرس غذای گرم در بین سیل‌زدگان منطقه جنوب‌شرق تأکید کرد: این  غذاها که در آشپزخانه‌های نیروی زمینی سپاه پخت شده، در بین ۲۰۰ روستای سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان توزیع  شده است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of