۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

استقرار تیم های پرستاری در مرکز درمان بیماران کرونایی

دکتر صالح مقدم با اشاره به راه اندازی مرکز تکمیل درمان بیماران کرونایی درمشهد اظهار کرد:به منظور ارائه خدمات مطلوب وبا کیفیت به بیماران،تیم های پرستاری آموزش دیده ومتبحر دراین مرکز مستقرشده اند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا،مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، با اشاره به اینکه تیم پرستاری و کمک پرستاری دانشگاه تمام خدمات مراقبتی بیماران مرکز ادامه درمان کرونای مشهد را به عهده دارند، اظهار کرد :پرستاران و کمک پرستاران در سه شیفت صبح، عصر و شب مسئولیت ارایه خدمات مراقبت و پرستاری بیماران بستری را به عهده دارند.

وی با بیان اینکه مرکز تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا با ۱۷۰ تخت بستری با همکاری و مشارکت بسیج جامعه پزشکی راه اندازی شده است تصریح کرد: در بخش خدمات به همت بسیج جامعه پزشکی از خدمات نیروهای داوطلب مردمی استفاده می شود، اما مراقبت حرفه ای برعهده پرستاران و تیم کمک پرستاری شاغل دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه در طول این مدت جمعی از کادر پرستاری در بخش کرونا دارای علامت شدند، افزود :افرادی که دارای علامت شدند نیاز به قرنطینه دارند که عموما در منزل باگرفتن مرخصی استعلاجی دوره درمان خود را می گذرانند و بعد از پایان قرنطینه، با تایید کمیسیون پزشکی اجازه بازگشت به خدمت را دارند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments