۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

استقبال خوب ملی‌پوشان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان

مسوول لیگ برتر تیروکمان گفت: امسال برای نخستین بار رقابت‌های خارج از سالن لیگ برتر تیروکمان به دور از هرگونه حاشیه و با نظم برگزار شد و ملی‌پوشان استقبال خوبی از نهمین دوره لیگ برتر داشتند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) محبوبه شهریاری، در ارزیابی از نهمین دوره رقابت‌های خارج از سالن لیگ برتر تیروکمان افزود: این دوره از رقابتها برخلاف دوره‌های قبلی با نظم و حساسیت بیشتری برگزار شد و حضور ملی پوشان ریکرو و کامپوند در نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان سبب شده بود تا شاهد برگزاری مسابقاتی با کیفیتی بالا تا پایان هفته چهارم این رقابتها باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در این دوره نیز شاهد انصراف تیمی در اواسط برگزاری لیگ بودیم یا خیر؟ گفت: شرایط برگزاری این دوره از رقابتهای لیگ برتر تیروکمان به حدی راضی‌کننده بود که شاهد هیچ گونه حاشیه‌ای در جریان برگزاری لیگ نبودیم و تیم‌ها بدون هیچ گونه مشکلی از نحوه برگزاری مسابقات رضایت کامل داشتند. البته هفته پایانی لیگ برتر در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان ۲۳ آبان در سایت تیروکمان برگزار خواهد شد که امیدوارم در هفته پایانی نیز شاهد برگزاری لیگی بدون حاشیه و پویا باشیم.

شهریاری با اشاره به استقبال خوب بانوان از نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان اظهار کرد: امسال برای نخستین بار شاهد حضور ۸ تیم بانوان در بخش کامپوند بودیم که این روند نشان از رشد و پویایی لیگ برتر تیروکمان دارد. بدون شک در آینده ما می‌توانیم جایگاه بهتری را برای لیگ تیروکمان رقم بزنیم.

مسوول لیگ برتر تیروکمان در پایان اضافه کرد: امسال سطح کیفی مسابقات به حدی بالا بود که تمام تیم‌ها برای برتری در لیگ رقابت تنگاتنگی با هم داشتند، به طوری که در پایان هفته چهارم و در ریکرو مردان؛ نیروی زمینی اردیبل با ۳۲ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های ناجا و سپاهان اصفهان با ۳۱ و ۲۷ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. در کامپوند مردان؛ فولاد زرند ایرانیان با ۳۴ امتیاز صدرنشین است و ناجا و نیروی هوایی هر کدام با ۳۲ امتیاز جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در کامپوند بانوان نیز هیئت همدان با ۲۳ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و مس کرمان و هیئت زنجان با ۲۱ و ۱۹ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. .(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments