۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی با جدیت اجرا نمی‌شود

عضو شورای شهر تهران گفت: ‌مصوبه ستاد مقابله با کرونا در تهران در زمینه استفاده اجباری از ماسک در حمل و نقل عمومی، با جدیت اجرایی نشد.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت) محمد سالاری در دویست و دوازدهمین جلسه شورای شهر به شهردار تهران در خصوص استفاده از ماسک و دستکش هم تذکر داد و افزود: اگرچه استفاده از ماسک و دستکش در حمل و نقل عمومی تهران بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا الزامی شد و این موضوع روزهای نخست ابلاغ مصوبه به خوبی پیش رفت اما چند روز پس از آن دیگر پیگیری نشد.

وی تصریح کرد: ‌مصوبه ستاد مقابله با کرونا در تهران در زمینه استفاده اجباری از ماسک در حمل و نقل عمومی با جدیت اجرایی نشده است.

سالاری به شهردار تهران در خصوص تعلل در ارسال لایحه فرآیند صدور پروانه‌های ساختمانی تذکر داد و گفت: این مصوبه اول مرداد سال گذشته در شورای شهر به تصویب رسید و هدف آن اصلاح بهبود صدور پروانه‌های ساختمانی بود.

استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی با جدیت اجرا نمی‌شود

وی ادامه داد: ۹ ماه از تصویب این مصوبه در شورای شهر می‌گذرد اما هنوز حناچی شهردار تهران نسبت به ارسال لایحه مربوطه اقدام نکرده است.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران تاکید کرد: شهروندان در فرآیند صدور پروانه با موضوعات بروکراتیک پیچیده مواجه هستند و باید این موضوع و دغدغه‌های ناشی از آن هرچه سریعتر رفع شود.

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments