۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:

استفاده از شبکه‌های مجازی فرصت مغتنمی برای توسعه هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: استفاده از ظرفیت شبکه های مجازی بسیار مهم و فرصت مغتنمی برای توسعه هستند و باید با هم افزایی از این ظرفیت بیشترین بهره را گرفت.

به گزارش خبرگزاری سلامت شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سومین جلسه مشترک شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شورای روابط عمومی استان که با محوریت آموزش شبکه های مجازی و با حضور مدیران کل و مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه گفت: با توجه به تاکید مقام عالی وزارت، باید با استفاده از تمام امکانات و قابلیت های کلیه دستگاه ها، اطلاع رسانی دستگاه ها برای جامعه هدف در دستور کار قرار گرفته شود.

وی افزود: باید مدیران به تقویت جایگاه روابط عمومی ها به ویژه از طریق حضور موثر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توجه ویژه ای داشته باشند.

شیرخانی تصریح کرد: باید با استفاده از فناوری های نوین ارتباطاتی و اطلاعاتی برای آگاهی دادن به جامعه هدف توسط کلیه دستگاه ها استفاده شود.

شیرخانی اظهار کرد: پیچیدگی ارتباطات و رشد روزافزون وسایل ارتباط جمعی و فضای مجازی جامعه را به صورت لحظه ای در جریان رویدادها و اطلاعات قرار می دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: مدیران و کارشناسان روابط عمومی برای تحقق اهداف سازمانی که در آن مشغول به فعالیت هستند باید پیشتاز استفاده از وسایل ارتباطی نوین باشند.

شیرخانی تصریح کرد: بهره گیری از امکانات فضای مجازی برای نقش آفرینی موثر روابط عمومی ها حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: داشتن سواد رسانه ای، مدیریت بحران، مسئولیت اجتماعی و بالابردن سطح علمی از ملزومات فعالان این حوزه است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of