۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

استعفای خیرآبادی از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی امید

جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران استعفا کرد

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، در حالی که چند هفته دیگر مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال برگزار خواهد شد، جمشید خیرآبادی از سرمربی‌گری این تیم استعفا کرد.

متن این استعفا نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر علیرضا دبیر

ریاست محترم فدراسیون کشتی

با سلام و احترام؛

در ابتدا لازم می‌دانم از اعتماد جنابعالی نسبت به اینجانب قدردانی نمایم و اعتقاد راسخ دارم که فرصت خدمت به ورزش پرافتخار کشتی فرصت خدمت به فرهنگی عزتمند است.

همانطور که جنابعالی مستحضرید در راستای خدمت به کشتی علی رغم آنکه مشغول توسعه ورزش اول کشور و خدمت به کشتی زادگاهم هستم ولی با جدیت امور کشتی گیران تیم ملی امید را نیز دنبال می کردم تا جایی که خوشبختانه هم اکنون در هر وزن چند کشتی گیر آماده و با انگیزه حضور دارند که از شانس‌های اصلی کسب مدال در رقابت‌های جهانی هستند و در مجموع وضعیت تیمی آنقدر خوب است که رسیدن به سکوی جهانی امیدها قابل دسترس خواهد بود.

علی ای حال با وجود مطلوب بودن وضعیت فنی تیم ملی زیر ۲۳ سال(امید) از آنجا که هرگز دوست نداشته و ندارم بخاطر منیت‌ها کوچکترین آسیبی به عشق همیشگی‌ام کشتی برسد و از سوی دیگر همدلی را اصل انکارناپذیر موفقیت در کار فنی می‌دانم، ضمن استعفا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی امید، برای کشتی ایران و جنابعالی بهترین‌ها را آرزومندم.

در پایان از ملت شریف ایران، تمامی بزرگان، پیشکسوتان و جامعه کشتی که از گذشته تا امروز همواره مورد حمایت و لطف آنها بودم تشکر و قدردانی می‌کنم، باشد که بتوانم در زادگاه خود کردستان عزیز بیش از گذشته به کشتی ایران خدمت نمایم.

با تشکر

سرباز کوچک کشتی جمشید خیرآبادی (ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments