۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

استراماچونی به دنبال جدایی از استقلال نیست

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: استراماچونی در گفت وگو با مدیرعامل باشگاه اعلام کرده به دنبال جدایی از استقلال نیست و مصاحبه های خود در رسانه های ایتالیایی را هم تایید نکرده است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) «اسماعیل خلیل‌زاده» روز دوشنبه اظهار کرد: پس از این که «احمد سعادتمند» از هیات مدیره استقلال استعفا کرد و این استعفا مورد پذیرش وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت سایر اعضا تصمیم گرفتند من را به عنوان رییس جدید هیات مدیره انتخاب کنند.

وی افزود: عضو پنجم هیات مدیره باشگاه استقلال به زودی و از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد تا تعداد نفرات هیات مدیره استقلال تکمیل شود.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: دیروز سه میلیارد تومان از پیش قراردادهای فصل جاری مربیان و بازیکنان استقلال پرداخت شد و ظرف روزهای آینده نیز سه میلیارد دیگر به حساب باشگاه استقلال واریز خواهد شد تا بخشی از مطالبات اعضای تیم را بدهیم.

خلیل‌زاده تصریح کرد: این درست که استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ برتر به پیروزی نرسیده است اما این تیم آینده خوبی پیش رو دارد و به طور حتم در ادامه راه با نتایج خوبی که کسب می‌کند خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی لیگ نوزدهم مطرح می‌کند.

وی تاکید کرد: دیروز فتحی در محل تمرین استقلال حاضر شد و با استراماچونی به صحبت پرداخت. متاسفانه برخی حاشیه‌ها در روزهای اخیر مطرح شده است که واقعیت ندارد. استراماچونی در گفت و گویی که با مدیرعامل استقلال داشت اعلام کرد یادداشتی برای رسانه های ایتالیایی ننوشته و هیچگونه مصاحبه‌ای نکرده است.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: هنوز تا شهرآورد دو بازی باقیمانده است بازیکنان استقلال از حساسیت این بازی باخبر هستند و نهایت تلاششان را به کار خواهند بست تا بهترین نتیجه را برابر رقیب خود به دست آورند.(ایرنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of