۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸

استانداردهای آزمایشگاهی زیر ذره‌بین «کشیک سلامت»

برنامه این هفته «کشیک سلامت» با موضوع بررسی استانداردهای آزمایشگاهی روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی برنامه؛ برنامه این هفته «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و اجرای مصطفی مصطفوی و با حضور دکتر سیامک سمیعی، مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع سلامت وزارت بهداشت با محوریت مبحث استانداردهای آزمایشگاهی، موضوعاتی چون پرداخت هزینه‌های هنگفت مردم برای آزمایش‌های غیر لازم، اصرار پزشکان برای مراجعه به یک آزمایشگاه خاص، و تفاوت پاسخ آزمایش‌های یکسان در آزمایشگاه‌های مختلف را واکاوی می‌کند. همچنین راه‌های نظارتی و سنجش کیت‌های داخلی و وارداتی و بحث‌های پیرامون نتایج تشخیصی در آزمایشگاه‌های مختلف از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

این برنامه با هدف پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردم از نظام سلامت و مسئولان این حوزه راه‌اندازی شده و تا به امروز توانسته موضوعات مختلفی را دنبال کرده و به یکی از برنامه‌های موثر در حوزه سلامت بدل شود.

«کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی کاری از گروه سلامت اجتماعی شبکه سلامت هر هفته جمعه ساعت ۱۶ الی ۱۷ روی آنتن می‌رود. بازپخش این برنامه شنبه ساعت ۱۲ است.

مخاطبان «کشیک سلامت» می‌توانند از طریق صفحه رسمی برنامه در اینستاگرام به آدرس keshikesalamat@ مطالبات، عکس‌ها، ویدیوها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با سازندگان این برنامه در میان بگذارند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x