۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

از کیفیت آموزشی معلمان در برنامه‌های تلویزیونی راضی هستم

وزیر آموزش و پرورش درباره کیفیت آموزشی معلمانی که درشبکه آموزش درس می‌دهند،گفت: من از کیفیت آموزشی معلمان راضی هستم، اما دائما بازخورد می‌گیریم و متناسب با بازخوردهای دانش‌آموزان کار را ادامه می‌دهیم.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محسن حاجی میرزایی درباره بازخورد رئیس جمهور از مدرسه تلویزیونی گفت: من در جلسه روز یکشنبه هیات دولت اطلاعات و آماری از این کلاس‌ها را در جلسه ارائه کردم و همه در این زمینه تشکر کردند. این گونه کارها اصلا کار ساده‌ای نیست. ما تلاش کردیم در این چند روز اخیر فرصت لازم را ایجاد کنیم، در همین چند روز دو مرتبه ظرفیت‌ها و زمان آموزشی را افزایش دادیم.

وزیر آموزش و پرورش گفت: من در حاشیه جلسه هیات دولت با دکتر علی عسگری صحبت کردم و از وی خواستم هر چقدر که امکان دارد این ظرفیت را افزایش دهند تا هیچ درسی باقی نماند. ما ۲۵۰ هزار کتاب داریم از این رو نیازمند این هستیم که این فرصت را افزایش دهیم.

وی درباره ادامه تعطیلی‌ها گفت: بر اساس اختیاراتی که به ستاد ملی مقابله با کرونا داده شده، آنها تمام اخبار در این خصوص را رصد کرده و متناسب با شرایط تعطیلات را اعلام می‌کنند. ما جمعه گذشته جلسه‌ای داشتیم که تصمیم گرفتیم تا روز دوشنبه مدارس تعطیل باشند و روز دوشنبه هم  تصمیم گرفتیم که تعطیلی تا جمعه ادامه یابد و جمعه همین هفته تصمیم می‌گیریم که تعطیلات چه میزان باشد.تعطیلات متناسب با تصمیمات وزارت بهداشت است.

حاجی میرزایی گفت: به همکارانم گفتم که بالاخره این شرایط تمام خواهد شد و آن چیزی که باقی می‌ماند یک برگ زرین درخشان از اهتمام مسئولیت پذیری جمعی ماست. امیدوارم این اتفاق به یک خاطره به یادماندنی تبدیل شود و مجموعه صدا و سیما و وزارت آموزش و پرورش بتوانند خدمات خوبی را ارائه کنند.

وزیر آموزش و پرورش درباره کیفیت آموزشی توسط معلمانی که در شبکه درس می‌دهند، گفت: من از کیفیت آموزشی معلمان راضی هستم اما دائما بازخورد می‌گیریم و متناسب با بازخوردهای دانش‌آموزان کار را ادامه می‌دهیم. اما این را هم بدانیم که معلمان تا به حال مقابل دوربین نبوده‌اند، در حالی که اکنون از آنها می‌خواهیم به صورت زنده درس بدهند و برنامه اجرا کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x