۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

از سرگیری اردوی تیم ملی تیراندازی از سال جدید

سخنگوی فدراسیون تیراندازی می‌گوید با آغاز سال جدید اردوهای تیم ملی تیراندازی از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش گروه ورزش طبنا(خبرگزاری سلامت)، ملی پوشان تیراندازی بعد از بازگشت از اردوی هانوفر آلمان قرار بود بعد از چند روز استراحت به اردو بازگردند اما به دلیل شیوع کرونا این اردوها تعطیل شد. در حالی که سرمربی تیم ملی تپانچه از فدراسیون درخواست کرده بود تا اردوهای تیم ملی با ورزشکاران محدود آغاز شود اما فدراسیون تیراندازی تصمیم گرفته است به سبب حفظ سلامتی ورزشکاران اردوها را تا پایان سال تعطیل کند.

تیراندازی ایران ۶ سهمیه المپیک دارد. نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، هانیه رستمیان، مهیار صداقت و جواد فروغی اسامی ملی پوشان المپیکی ایران است که در حال حاضر از خانه اردوهای خود را پیگیری می کنند.

ناصر رسولی ، در مورد تصمیم فدراسیون تیراندازی برای ادامه اردوی ملی پوشان المپیکی اظهار کرد: قرار شد فعلا تا پایان سال اردوها را به این دلیل که ورزشکاران در شرایط ایمن باشند تعطیل کنیم. سایر رشته‌های ورزشی هم همین تصمیم را گرفته‌اند.

وی ادامه داد: اکنون نظر این است که اردوها تا پایان سال ۹۸ تعطیل باشد. اگر شرایطی به وجود آید که بتوانیم اردوها را برگزار کنیم به مربیان اطلاع می دهیم و اردوها را آغاز خواهیم کرد، اما فعلا اردوها تا پایان سال تعطیل است.

رسولی در پاسخ به این سوال که اکنون ملی پوشان المپیکی در چه حالی هستند گفت: مربیان با توجه به برنامه‌ای که به ورزشکاران داده اند از راه دور با آن‌ها در تماس هستند. تمرینات آن‌ها از راه دور دنبال می‌شود و ورزشکاران تحت نظر مربیان هستند. بایستی آمادگی اولیه ورزشکاران حفظ شود تا به محض آغاز اردوها با قدرت بیشتر حاضر شوند.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلی اردوها تا پایان تعطیلات نوروز (۱۴ / ۱۵ فروردین) ادامه خواهد داشت گفت: خیر، اینگونه نیست. اردوها را تا پایان سال تعطیل کردیم و اگر بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم زودتر پذیرای ورزشکاران خواهیم بود. درغیر اینصورت در سال جدید اردوها را خواهیم داشت.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments