۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
نگاهی به توئیت نمایندگان مجلس

از ابهام در مدرک تحصیلی نماینده تهران تا گزارش سالانه رئیس جمهور

حضور پرتعداد نمایندگان مجلس یازدهم در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه توییتر فرصت آگاهی از دغدغه‌ها و عملکرد آنها را فراهم آورده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، منتخبان جدید ملت در توییتر به ارائه نظرات خود درباره موضوعات روز و گزارش عملکرد از فعالیت‌های مجلس می‌پردازند و واکنش‌های کاربران این شبکه‌های اجتماعی هم گاهی انتقاد و طنز و گاهی حمایت و تشویق است.

در این گزارش مروری داریم بر برخی توئیت های خبرساز نمایندگان مجلس که درباره مسائل روز موضعی توئیتری گرفتند.

مالک شریعتی نیاسر، نماینده تهران در مجلس در توئیتی نوشت: طبق قانون، رییس جمهور و هر یک از وزرا موظف هستند در مردادماه هر سال – بر اساس برنامه های زمان شروع به کار – به مجلس گزارش دهند. زمزمه هایی از بی توجهی دولت به این مواد از قانون به گوش می رسد. هفته آینده موضوع را در صحن علنی مجلس دنبال خواهیم کرد.

 

مجتبی رضاخواه، نماینده تهران در مجلس در توئیتی با اشاره به موضوع مدرک تحصیلی خود نوشت: دروغ پشت دروغ! آذرپیک ادعا کرده که اعضای کمیسیون بودجه را فریب داده‌ و کارشناسی ارشد را یکساله گرفته‌ام! برای شفاف‌سازی از ایشان شکایت میکنم تا دادگاه اعتبار این ادعاها را تعیین کرده و دلیل نشر اینگونه اکاذیب مشخص شود. پ.ن:بنده دو مدرک کارشناسی ارشد اخذ کردم؛اولی سال ۸۴ دومی۹۴.

 

علیرضا زاکانی نماینده قم در مجلس با اشاره به تهاجم جنگنده آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی نوشت: رفتارهای جنایتکارانه آمریکا در ایجاد رعب و رهگیری هواپیمای مسافربری ماهان را نمی توان به صرف لفاظی های کاذب مسئولان شیطان صفت این کشور مورد اغماض قرار داد. پیگیری مجدانه دستگاه سیاست خارجی و قضایی همراه با فشار بر تروریست های آمریکایی در منطقه، حداقل پاسخ به این گستاخی هاست.

 

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس در توئیتی نوشت: منافقین که با شعار آزادی ایران به اسلام آباد غرب وارد شده بودند؛روی جنسیت جنین خانم باردار شرط بستند،شکمش را دریدند و بعد از بیرون کشیدن جنین،مادر و کودک را به گلوله بستند. چه جنایاتی که داعش هم نتوانست تکرارش کند! امروز ایران، اگر آن روز تروریست‌ها مجازات نمی‌شدند را تصور کنید!

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments