۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

ارسال سومین مرحله از مستندات فدراسیون برای میزبانی جام ملت ها

فدراسیون فوتبال سومین مرحله از مستندات خود را برای کاندیداتوری میزبانی جام ملت های آسیا 2027 به کنفدراسیون ارسال کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در ادامه ارسال مدارک و مستندات مورد نیاز در مسیر میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا ۲۰۲۷، فدراسیون فرم تعهدمانه های دولتی در بخش های مختلف برای ارائه خدمات گوناگون را در موعد مقرر به کنفدراسیون ارسال کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از فدراسیون فوتبال در هفته نخست شهریور و پس از برگزاری نشست‌های متعدد و همچنین نخستین جلسه ستاد مربوطه به پیشنهاد میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷، نخستین مدارک و مستندات مورد درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا را در موعد قانونی به مقر این کنفدراسیون ارسال کرده بود..
مدارک مربوطه مشتمل بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری کشور در حوزه های گوناگون و در۱۰ بخش از سوی فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون ارسال شد

در این ارتباط همچنین در آبان ماه سال جاری فرم تعهدمانه لیست نیازمندی های میزبان نیز پس از تایید مقامات فدراسیون و در موعد زمانی تعیین شده توسط کنفدراسیون به ای اف سی ارسال شده بود.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسیر میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ با کشورهای قطر، عربستان، ازبکستان و هند رقابت خواهد کرد.

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، میزبان رقابت های جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۷ در سال آینده میلادی اعلام خواهد شد.رقابت های جام ملت های آسیا در سال ۲۰۲۳ به میزبانی کشور چین برگزار می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x